Open Fun Football School

OpenFunFootball1На иницијативу наставника физичког васпитања Душана Милутиновића и уз подршку Спортског центра Осечина,  19. септембра 2014. године на терену Основне школе ,,Војвода Мишић“ у Пецкој одржана је школа фудбала  Open Fun Football School.

Учествовали су сви ученици од првог до осмог разреда Школе у Пецкој са својим учитељима и одељењским старешинама. Уз игру и и такмичење добро су се забавили и изразили жељу да што пре понове овакво дружење.

Open Fun Football School организовала је данска организација Cross Cultures у сарадњи са Норвешком  фудбалском федерацијом.

OpenFunFootball2Оpen отворена за сву децу да се укључе у школу фудбала;

Funзабава треба да је присутна у свакој вежби и игри. Само ако је фудбал забаван, онда је то добро за децу;

Schoоlшкола, јер се у овој школи учи како бити добар тренер за децу, како постати добар у игри фудбала и како имати поштовање према саиграчима и према противницима.