За Вањину победу

Наша школа учествује у хуманитарној акцији ЗА ВАЊИНУ ПОБЕДУ!

ДЕЦА ОШ 'ВОЈВОДА МИШИЋ" ПЕЦКА ЗА ВАЊИНУ ПОБЕДУ

На трећој седници Ученичког парламента, одржаној 4. 11. 2021. године, којој су присуствовали директор школе професор Слободан Тодорић  и педагог школе Марија Петровић, договорена је хитна хуманитарна акција ЗА ВАЊИНУ ПОБЕДУ,  коју подржава хуманитарна организација "Буди хуман".
Ученички парламент сваке године организује хуманитарне акције за оне којима је помоћ неопходна.
С обзиром на то да је маленој Вањи хитно неопходна помоћ, наши ученици су као и до сада показали своју вољу и жељу да помогну. Племенитост и хуманост наших ученика учиниле су да лако и брзо организују ову акцију.
Ученици и запослени у ОШ "Војвода Мишић" Пецка прикупили су за један дан, у петак, 5. 11. 2021. и уплатили, у понедељак,  8. 11. 2021. године на рачун за помоћ Вањи значајну суму новца.
Организатор ове акције, Ученички парламент  школе, истиче да је циљ ове објаве само и искључиво да и друге подстакне да помогну колико могу - за Вању, за њену победу.
                                     Ученички парламент
                        ОШ "Војвода Мишић" Пецка