Моја школа 2016.

novembar2016

У издвојеном одељењу Библиотеке Осечина у Пецкој, 22. новембра 2016. године одржана је пригодна свечаност поводом доделе награда за литерарни и ликовни конкурс ,,Моја школа. Конкурс су расписале Народна библиотека Осечина и Основна школа ,,Војвода Мишићиз Пецке.

Награђено је 20 ученика Основне школе,,Браћа Недићиз Осечине и  Основне школе,,Војвода Мишићиз Пецке. Најуспешније ученике Библиотека је наградила дипломама и књигама, што је велики подстрек  за даље литерарно и ликовно стваралаштво.

Програмом  ,,Спајамо неспојиво ученици Основне школе ,,Војвода Мишић показали су како се уз помоћ маште, креативности и кроз игру може учити на занимљив начин. У томе су им помогле професорке српског језика: Анђелка Јеремић и Јелена Симић, енглеског језика Зорица Солдатовић, професор ликовне културе Данијела Васиљевић. Пријатној атмосфери допринели су и звуци виолине професора музичке културе Николе Јанковића.