ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани ученици и родитељи,

Према стручном упуству за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у основној школи у школској 2021/2022. години настава од 1. септембра 2021. године у Основној школи „Војвода Мишић“ ће се организовати према моделу 1.

Модел 1 подразумева да сви ученици непосредно похађају наставу у школи. Нема дељења у групе. Часови ће трајати 45 минута. Настава почиње у 7 часова и 45 минута. Свако одељење има своју учионицу у којој се реализује настава.

Превентивне мере

Молимо све ученике и родитеље да поштују правила понашања у школи за време епидемије, посебно обавезу ношења заштитних маски у затвореном простору. Родитељи треба да улазе у школу само у случају неопходности. Молимо родитеље да све остале контакте са наставницима и одељенским старешинама обављају телефонским и електронским путем.

СРЕЋАН СВИМА ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!

Управа ОШ „Војвода Мишић“ Пецка

Pogodaka: 103