Успеси 2013-2014.

Kategorija: Успеси

Вуковце, ђака генерације, одличне ученике, такмичаре који су освојили једно од прва три места на окружном такмичењу и учесника Републичког такмичења, наградио је књигама и дипломама директор школе Слободан Тодорић, 28. јуна 2014. године.

Књигама су награђени и ученици који нису имали изостанака у протеклој школској години.

uspesi2014 2

 Носиоци Вукове дипломе у школској 2013/2014. години су: Немања Лазић, Данијела  Марковић и Јована Манојловић, сви ученици VIII-1 одељења.

Немања Лазић је ђак генерације. 

 Вуковци  и ђак генерације су са директором школе ишли на наградну екскурзију. Посетили су  манастире: Јовања и Пустиња, реку Година и језеро Перућац.

uspesi2014 3

За вуковце и ђака генерације организован је пријем код председника општине Осечина, и у Центру за културу у Ваљеву.

Поносни смо и на нашег ученика Михаила Андрића, који је вуковац и ђак генерације Пољопривредне школе у Ваљеву.

uspesi2014 1

 

Успеси  ученика у школској 2013/2014.

СРПСКИ ЈЕЗИК

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

Ивана Нешковић VII-2                                                   2. место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Данијела Тодорић VII-2                                                 3.  место

ОКРУЖНА СМОТРА РЕЦИТАТОРА „ПЕСНИЧЕ НАРОДА МОГ“

Марија Ранковић VI-2                                                   3. место          

ЛИТЕТАРНИ КОНКУРСИ

„Комадић мојих снива“

Светлана Ерић II-1                                                         1. награда

Милица Ђокоћ VII-1                                                      3. награда

„Дани дечје поезије и прозе“ Драгинац

Бојана Муратовић VI-1                                                 2. награда

„Чика Јови Змају у част“

Тамара Тодорић  II-1                                                     1. награда

Небојша  Марковић IV разред, Гуњаци                      3. награда

Слађана Васиљевић VII-2                                             2. награда

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Никола Манојловић VI-2                                             2. место

   ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗГЕОГРАФИЈЕ

Дарко Јовановић VII-1                                                 3. место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

 Никола Манојловић VI-2                                           2. место

  МАТЕМАТИКА

                                          ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ    

Никола  Манојловић VI-2                                          3. местo

Николина Алексић  VII-2                                           похвала

Ивана Нешковић VII-2                                               похвала

Данијела Марковић VIII-1                                         похвала

Марина Арсеновић IV разред                                    похвала

 ОСМА ДОПИСНА ОЛИМПИЈАДА МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВАAРХИМЕДЕС

Николина Алексић  VII-2                                         похвала

 ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

Никола Манојловић VI-2                                         1. место

Арсен Арсеновић V-1                                              2. место

 ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

АРХИТЕКТУРА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

Марко Рабат VI-2                                                    2. место

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

АРХИТЕКТУРА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

Марко Рабат VI-2                                                   учешће

 

 

 

Pogodaka: 385