Дан школе

У петак, 22. новембра 2013. године организовали смо приредбу поводом прославе Дана школе.

dan skole

Програм смо приредили за ученике, родитеље, пензионере наше школе, представнике Општине Осечина, свештенике цркве, професоре ОШ „Браћа Недић“ Осечина и чланове Школског одбора.

Све присутне поздравила је Данијела Марковић, ученица VIII-1 разреда и прочитала реферат који је припремио Стефан Ђокић, ученик VIII-1 разреда – о животу војводе Мишића.

Након хорског извођења песме „Ој, Србијо“, чланови драмске секције старијих разреда забавили су нас и насмејали драмским комадом „Лајање на звезде“.

dan skole-1

Најмлађи чланови драмске секције приказали су драмски текст „Лакоми мечићи“. Песмицу на енглеском језику извели су ученици III разреда, а ученици IV разреда припремили су представе „Радна навика“ и „Старе питалице“.

dan skole-9

Старији чланови фолклора одиграли су игре из Шумадије, а чланови средњег узраста игру „Соко седи на јели“.

Прославу је организовала комисија за културу и јавну делатност школе.